Reklamní sdělení
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.
E-shop snadno & rychlehttps://www.pageride.comSystém PageRide nabízí moderní e-shop s podporou on-line plateb.
Měj své vlastní webové stránky!https://www.pageride.comMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S PageRide je můžete mít i Vy.

Autodoprava logistika spolujazda

12.6.2015- Autodoprava logistika spolujazda to sú hlavné témy webstránky Logistickyportal.sk , ktorý je zameraný na vyťažovanie vozidiel v nákladnej a osobnej doprave. Portál ponúka možnosť vytvoriť si firemný profil autodopravcu, súkromný profil na spolujazdu. Pre tých ktorí potrebujú poslať balík alebo špeciálny náklad stačí pridať dopyt na autodopravu zdarma alebo dopyt na spolujazdu takisto zdarma ak hladáte odvoz do práce, na nákupy alebo výlet nielen na Slovensku ale aj do krajín ako Česko a to just in time v reálnom čase.  

Súčasťou webstránky je aj logistické fórum určené na diskusiu o doprave, podstránky o vlakovej a autobusovej doprave ale aj voľné sklady pre váš tovar.

Využívaním portálu získate: nové zákazky, spolujazdou ušetríte minimálne 50-75% nákladov, čas, životné prostredie, plynulejšiu dopravu a nové kontakty.